Szukaj na tym blogu

wtorek, 19 sierpnia 2014

Gdzie chciałabym być w życiu za 5 lat?

Idę za ciosem i od razu drugi wpis z wyzwania Uli 

Prawda jest taka, że ja nie planuję za bardzo, nie mówię głośno, bo już nie raz i nie dwa moje doświadczenia potwierdziły powiedzenie: Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Opowiedz mu o swoich planach.
Oczywiście coś tam w głowie mi się układa, czasami dzielę się tymi pomysłami lub pragnieniami z bliskimi, czasami aż mąż nie może mnie słuchać ;-)
Ostatnio rozmawiałam krótko z moją koleżanką Olą, która właśnie przejeżdżała przez moje strony w drodze na Estonię. Umówiłyśmy się, że jak będzie wracała w pierwszej połowie września to się spotkamy. Nie widziałyśmy się od kilku lat. I nie gadałyśmy już od dawna. Ola wraz z rodziną jest w podróży po Europie od połowy maja. 

I właśnie Ola jest dla mnie wzorem - bizneswoman, kobieta wykształcona,  mama prowadząca  edukację domową. 

Tak więc za 5 lat to ja po prostu chciałabym być WOLNA, nie koniecznie by przez 5 miesięcy podróżować po Europie, ale po prostu by być wolna, pracować tam gdzie chcę, żyć tam gdzie chcę, choćby na końcu świata i być do dyspozycji moich dzieci, szczególnie Julka. 


5 komentarzy:

 1. Mam to samo marzenie, a najbardziej chciałabym zerwać z pracą na etacie. Może zamiast chcenia czas na akcję? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Magda - ja marze o tym samym, nic dodac nic ujac; Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
 3. Podążaj za swoimi marzeniami. Rób to co kochasz. Ja niedawno też rzuciłam swoją pracę i znalazłam inną. I... W końcu odżyłam i się częściej uśmiecham. Więc - warto.

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia w relizacji marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Myśl pozytywnie, szukaj konstruktywnych rozwiązań, ciesz się - to jest klucz" :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz!