Szukaj na tym blogu

piątek, 9 kwietnia 2010

Echa komentarzy

Bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie. Często jest tak, że czytam wasze wpisy, uśmiecham się, ale jakoś tak nie idzie mi zupełnie odpowiadanie.
Dzisiaj postaram się odnieść do ostatnich moich postów i waszych wpisów pod nimi.

3nereida Najchętniej zrobiłabym wszystko co pokazałam w poście. Na pierwsze wdzianko mam nawet włóczkę, ale najpierw musiałabym przeliczyć wzór, ponieważ w oryginale największy rozmiar to 2 latka, a moja córka już dawno takiego nie nosi. I mam też ochotę przynajmniej na wdzianko dla chłopca, ale tutaj włóczki brak, więc muszę poczekać na sensowną nitkę i gotówkę na nią. Póki co będę realizować swoje zamierzania na II kwartał.

Solaris, Ameise bardzo mi się podobają zabawki Tildy, więc mam nadzieję, że wkrótce powstaną nowe - chociaż prawda jest taka, że znam je od ponad roku i od ponad roku sobie obiecuję, że będę szyć, to jak widać wciąż brak mi czasu.
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za miłe słowa o mojej córeczce i jej spódniczce.

Cyrylla, Judysia lubi spódniczki, sukieneczki i rzeczywiście chętnie by się przebierała, ale najchętniej niestety wyciąga wszystko z szaf i szuflad, a potem mamusia musi składać ;-)

Monotema, staram się, nie mam wyjścia, znalazłam odskocznię w postaci robótek i pomagają mi rozładować frustracje i oczyszczają umysł. Tak więc staram się być optymistką - czasami troszeczkę na siłę.

AgnieszkaMD,dziękuję i dziękuję.

Noelka dziękuję bardzo, wbrew pozorom to ja jestem okropnie leniwa, wie o tym moja rodzinka. Moją piętą achillesową są prace porządkowe. Tak więc nie jest tak, że tylko gonię i gonię.

Ivalia, szyj córeczce, szyj - można też zrobić taką bez szycia. A co do wagi dzieci, to niestety nie zawsze jest tak jakby się chciało - za grube nie dobrze, bo na pewno przekarmiane, je dużo słodyczy, czipsów, itp, a za szczupłe, to pewnie chore, niedożywione - chociaż jak patrzę na ubranka dla dziewczynek w wieku przedszkolnym to chyba już od najmłodszych lat trzeba "anorektyczki" hodować.

Na anonimy nie odpowiadam i będę po prostu kasować.

Wiem, że mam jeszcze więcej zaległości w komentowaniu, następnym razem postaram się wyrabiać na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz!