Szukaj na tym blogu

środa, 20 stycznia 2016

Wspólne dzierganie i czytanie

* Jedną z największych moich pasji jest robienie na drutach. Próbuję to połączyć z przyjemnością czytania. Co tydzień będę zamieszczała jedno zdjęcie przedstawiające moją aktualną robótkę (robótki) i czytaną książkę.

Bardzo też lubię zaglądać na wasz blogi, by dowiedzieć się nad czym aktualnie pracujecie i co czytacie. Podzielicie się ze mną swoimi pasjami.

Zapraszam w każdą środę na wspólne dzierganie i czytanie. * 


Bardzo mi miło, że tak wiele osób przychylnie wyraziło się o moim ubiegłotygodniowym filmiku. I wszystkim dziękuję za słowa zachęty. Będę kręciła kolejny filmiki, ale jak na razie to nie częściej niż co 2 tygodnie ;-).

W robótkach bardzo powoli mi przybywa różowego swetra, niestety ścieg pończoszniczy zbyt fascynujący nie jest, a czytanie przy dzierganiu choć z pozoru łatwe, wcale takim tym razem nie jest, bo gdy nie patrze robótkę to zamiast dwóch nitek razem, często gęsto przerabiam tylko jedną. 

Dla urozmaicenia zaczęłam też robić czapkę z Cloud Dropsa, ale zrezygnowałam, bo mój obmyślony wzór nie wyglądał wystarczająco efektownie na tej włóczce. Pewnie będę robiła coś innego.

Czytam po raz drugi "Nie idź na łatwiznę" książka, która ponoć jest amerykańskim bestsellerem, nie zawiera wprawdzie jakichś wielkich prawd, których nie znałam, ale na pewno dużą dawką motywacji do działania. 

W tak zwanym między czasie zaczęłam też "Parabellum". I niech żyją smartfony, bo gdy dziś okazało się, że nagle ni z tego ni z owego mam w środku dnia godzinę, z którą nie wiadomo co zrobić, a w domu wtedy nie byłam i nie miałam przy sobie żadnej robótki, to sporo podgoniłam lekturę, która ze strony na stronę jest coraz bardziej wciągająca. 

A u Was co słychać? Zapraszam serdecznie na 


 
   
   


PS. Zabawa odbywa się również na fejsbuku w wydarzeniu Wspólne Robótkowanie i Czytanie 9, ale zachęcam Was gorąco do pisanie postów na blogach, bo jednak to co na blogu to na blogu i zostaje na dłużej, nie umyka w czeluściach fejsa. Na Instagramie też można się przyłączyć wpisując tag #wspolnedzierganie (bez polskich znaków), a jeśli zaznaczycie mnie @makneta to na pewno zajrzę na wasze zdjęcie. 


PS2.Jeśli podobał Ci się ten post, bardzo proszę udostępnij go na facebooku lub w google+ lub twitnij - wystarczy kliknąć w którąś z ikonek poniżej tego wpisu.


  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz!