Szukaj na tym blogu

środa, 20 lipca 2016

WDiC - Zostań Freelancerem

Sweterek, który pokazywałam przez ostanie dwa tygodnie jest już skończony, tylko jak to często w moim przypadku bywa nie może doczekać się sesji zdjęciowej. Ale mam nadzieję, że do soboty uda mi się ta sztuka i będzie okazja, by zorganizować również w sobotę linkowe party.

Skoro sweterek skończony, to wyciągnęłam robótkę z gromady zaczętych i próbuję dokończyć chustę. Nie żeby mi ta chusta jakoś była koniecznie potrzebna, raczej dlatego, że robię ją na drutach 3,75, a te mi są potrzebna do dokończenia pudrowego sweterka , to muszę najpierw skończyć chustę by zwolnić druty ;-)


 
A czytam "Zostań freelancerem. Praca zdalna od A do Z". To kompendium wiedzy, dla osób, które chciałyby zacząć pracować z domu, a brakuje im podstawowej wiedzy, jak zacząć szukać zleceń, gdzie ich szukać, jak sobie zorganizować pracę, o czym pamiętać przy podpisywaniu umów. Myślę, że jest to bardzo fajna pozycja. 

A co u Was słychać? Zapraszam Was na 


 
   

   

PS. Jeśli podobał Ci się ten post, bardzo proszę udostępnij go na facebooku lub w google+ lub twitnij - wystarczy kliknąć w którąś z ikonek poniżej tego wpisu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz!